Dołącz do nas!

Najważniejsi są dla nas ludzie: klienci, pracownicy, lekarze i ich pacjenci.
Dostarczamy unikatowe produkty z zakresu komunikacji i edukacji medycznej

oraz rzetelną informację medyczną opracowywaną przez profesjonalny zespół,

działający zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

Jesteś asem w organizowaniu? Wrażliwym na detale profesjonalistą?

Czekamy na Ciebie!

Poszukujemy osób na stanowisko:

Medical Event Manager (Koordynator projektów) - MEM 2016

Czego wymagamy?

Doświadczenia w organizacji konferencji i szkoleń, kreatywności w rozwiązywaniu problemów, umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu pod presją czasu. Doświadczenia w budżetowaniu i sprzedaży.

Kogo szukamy?

Osób z wykształceniem wyższym z doskonałą znajomością języka angielskiego potrafiących przedstawić swoje doświadczenie w w/w zakresie.

Nie tylko etaty!

Poszukujemy również stałych współpracowników zainteresowanych pracą dorywczą podczas organizowanych przez nas konferencji i kongresów. Zainteresowanych tą formą zatrudnienia prosimy o dopisek: "współpraca".

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.”

Koordynator projektów szkoleń internetowych (e-learning), zespół MEDICALmultimedia – KEL 2016

Zakres obowiązków:

Opracowywanie koncepcji projektów edukacyjnych opartych o platformy e-learning.

Integracja procesów szkoleń e-learning ze szkoleniami stacjonarnymi.

Współpraca z ekspertami i autorami, koordynacja strony redakcyjnej.

Profil kandydata:

Wykształcenie wyższe.

Doświadczenie w organizacji szkoleń e-learning.

Orientacja w funkcjonowaniu platform e-learning.

Umiejętność zarządzania projektami wielozadaniowymi.

Znajomość nowych trendów na rynku mediów i edukacji.

Znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu projektów edukacyjnych dla branży farmaceutycznej i środowiska medycznego.

Redaktor medyczny (RM 2016)

Redakcja tekstów naukowych i publicystycznych,
Współpraca z zespołem redakcyjnym,
Korekta tekstów i współpraca z dtp,
Współpraca z ekspertami i autorami,
Inne prace związane z przygotowywaniem publikacji fachowych.

Doświadczenie na stanowisku redaktora w wydawnictwie medycznym (ewentualnie kilkuletnie doświadczenie w pracy w wydawnictwie).
Orientacja w temacie: nowe technologie w edukacji i komunikacji.

Konsultant medyczny (KM 2016)

Opracowywanie koncepcji projektów z zakresu edukacji medycznej.
Współpraca z zespołem redakcji medycznej.
Współpraca z ekspertami i autorami prac naukowych.

Wykształcenie wyższe medyczne.

W przypadku tego stanowiska oferujemy możliwość ustalenia indywidualnego czasu i wymiaru pracy.